2022.05.16 godz. 17:41 Gdynia, Kujawsko-pomorskie

Czy mogę ubiegać się po roku prac społecznych o skrócenie ich?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, od 11 miesięcy odbywam prace społeczne w ramach kary ograniczenia wolności. Okres to 2 lata po 30h/miesiąc. Czy po połowie odbytej kary mogę ubiegać się o skrócenie wyroku? Czy otrzymany mandat samochodowy może mieć wpływ na decyzje?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Maj 2022 19:42

Może Pan. Może Pan poczytać więcej na blogu kancelarii: https://www.rozwadowska-kucka.pl/blog/prawo-karne/skrocenie-prac-spolecznych-skrocenie-kary-ograniczenia-wolnosci