2021.07.20 godz. 16:02 Dębica, Podkarpackie

Czy mogę uniknąć zabrania prawa jazdy jeżeli zostałam złapana przez policję pod wpływem alkoholu ?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzisiaj zostałam złapana i wykazało 0.24 promila. Jeżeli zabiorą mi prawo jazdy nawet na najniższy okres czyli 6 miesięcy stracę prace i nie będę miała żadnych dochodów. Czy można uniknąć w jaki kolwiek sposób utraty prawa jazdy ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Lip 2021 19:47

Dzień dobry, jest kilka możliwości uniknięcia skazania, jednak wszystko zależy od okoliczności popełnienia przestępstwa - w tym celu proszę się skontaktować z adwokatem. pozdrawiam
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)