2021.09.23 godz. 05:47 Starachowice, Świętokrzyskie

Czy mogę użyczyć lokal który jest moją własnością ale posiada on wpis komorniczy do księgi wieczystej

Wyjaśnienie sytuacji

Posiadam lokal w którym jestem zameldowana ale ma on wpis do księgi wieczystej przez komornika dług jest systematycznie spłacany ..czy mogę użyczyć nie odpłatnie lokal siostrze która też jest zameldowana pod tym adresem pod działalność gospodarczą ?

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Zenon Depta

Rybnik, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Wrz 2021 22:10

W takiej sytuacji nie ma prawnych przeszkód to takiego użyczenia