2024.04.04 godz. 21:06 Świdnica, Dolnośląskie

Czy mogę w jakiś sposób opisać sytuację sędziemu

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam takie pytanie mój narzeczony trafił do więzienia staramy się o dozór elektroniczny czy mogłabym sama od siebie napisać coś do sędziego albo osobiście umówić się na spotkanie? Ja naprawdę go potrzebuje jestem osobą bezrobotną w 4 miesiącu ciąży, ciąża jest zagrożona całkiem możliwe że będę musiała leżeć do rozwiązania... bardzo proszę o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Filec

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Kwi 2024 15:30

Dzień dobry, można przedłożyć dokumentację medyczną co do ciąży jako dowód w sprawie co do sytuacji osobistej narzeczonego. Pozdrawiam, adw. Michał Filec