2022.04.28 godz. 08:45 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

Czy mogę wstawić się na sprawę podziału majątku bez adwokata?

Wyjaśnienie sytuacji

12.05 mam sprawę o podział majątku i nie będę miał adwokata. Czy to będzie problem dla sądu?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Łukasz Światłowski

Łódź, Łódzkie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Kwi 2022 16:48

Nie będzie to problemem dla Sądu. Natomiast jeżeli sprawa jest skomplikowana, a druga strona będzie reprezentowana przez profesjonalnego pełnomocnika, może to być problem dla pana.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)