2020.09.27 godz. 21:38 Przedmieście Ozorkowskie, Łódzkie

Czy moge wyjechac do kraju gdzie przebywa ojciec mojego dziecka

Wyjaśnienie sytuacji

Witam , mona sytuacja jest nastepujaca Mieszkalam 7 lat w UK , tam tez urodzony zostal moj syn . Bylam z jego ojcem 8 lat . Moj syn obecnie ma 2 lata . 1.5 roku temu jego ojciec nas zostawil . Przyjechalam do Polski w celu zabiegow I operacji ktore moj syn musial przyjsc. Po czym gray przyjechalam ojciec mojego dziecka zalozyl nowa rodzine izolujac swoje wlasne dziecko, nie maja a nim kontaktu ani nie starajac sie go miec . Wiec zostalam sama , samotna matka gdzie wszystko jest na mojej glowie . Wiec od paru miesiecy jestem w zwiazku I mam zamiar wrocic do Wielkiej brytanii. Czy to jest prob

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Wrz 2020 18:35

Dzień dobry, gdzie aktualnie przebywa ojciec dziecka? Czy regulowała Pani sądownie opiekę nad dzieckiem?