2022.08.21 godz. 21:03 Katowice, Śląskie

czy mogę z córką wylecieć na wakacje?

Wyjaśnienie sytuacji

Mam wykupione wakacje do Albanii. Z byłym mężem i ojcem dziecka nie mam kontaktu córka ma 12 lat. Ojciec dziecka ma ograniczone prawa, ma prawo tylko do współdecydowania o istotnych sprawach takich jak wybór szkoły zawodu czy sposobu leczenia Mam wyrok przetłumaczony na j. angielski czy to mi wystarczy na wylot z córka na wakacje

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Wrz 2022 08:02

Tak jesteśmy w stanie skutecznie pomóc -zapraszamy do bezpłatnej konsultacji tel 507-437-019
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)