2020.10.30 godz. 13:02 Aleksandrów Kujawski, Kujawsko-pomorskie

Czy mogę żądać od firmy zadość uczynienia,za przekroczenie terminu realizacji usługi lub obniżenia ceny ?

Wyjaśnienie sytuacji

Podpisałem umowę o dzieło 29 05 2020 na wykonanie zabudowy tarasu .Termin realizacji dzieła to 6 do 8 tyg. Do dziś usługa nie jest skończona , głównie z powodu wykonania złych pomiarów przez pracowników firmy.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Artur Ślemp

Rzeszów, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Paź 2020 14:39

Czy wpłacał Pan zaliczkę na poczet wykonania umowy ?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)