2024.03.18 godz. 16:13 Warszawa, Mazowieckie

Czy mogę żądać zwrotu za pakiet usług?

Wyjaśnienie sytuacji

W 02.2024 zakupiłam pakiet usług na 7masaży. Na pierwszej rozmowie zachęcającej do zakupu pakietu umówiłam się na 3 wizyty. Pierwsza wizyta bezproblemowa. Na drugą pojechałam ale dowiedziałam się, że nie ma mojego zapisu w systemie i nie mogą mnie przyjąć. Zadzwoniłam do właścicielki, przeprosiła i powiedziała że są tylko ludźmi, poleciła zadzwonić na recepcję i ustalić nowe terminy. Zadzwoniłam i ustaliłam z góry 6 kolejnych wizyt, usłyszałam że dzień wcześniej będą wysyłać sms z przypomnieniem. Nie dostałam żadnego przypomnienia. Chcę zwrot lecz właścicielka salonu nie chce zwrócić.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Mar 2024 06:15

Jeśli nie chcą wykonać usługi, nie da się znaleźć notorycznie terminów - to można ubiegać się o zwrot, lecz jeśli tylko sam m fakt nie wysłania przypomnienia smsem mial miejsce, a terminy są umówione i jest możliwość realizacji usługi to nie bardzo tu widzę podstawy.