2023.08.24 godz. 14:10 Warszawa, Mazowieckie

Czy mogę założyć wniosek o odkup akcji w spółce akcyjnej zdjętej z GPW?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Aktualnie akcjonariusz większościowy Spółki Elektrim S A. ma ponad 85 % akcji. Spółka ma nadal statut Spółki publicznej. Chciałbym sprzedać akcje akcjonariuszowi większościowemu w cenie godziwej. Czy i jak mogę to zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Lis 2023 09:00

Za pośrednictwem domu maklerskiego można dokonywać takich transakcji.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)