2022.05.04 godz. 13:36 Rytwiany, Świętokrzyskie

Czy mogę zapytać o sytuację dotyczącą zakazu zbliżania???

Wyjaśnienie sytuacji

Mój mąż jest alkoholikiem nie mieszka zezmna mam orzeczony zakaz zbliżania na 2 metry nie mam jeszcze rozwodu i mój mąż trafił na oddział na którym pracuje (jestemOM) I jest leżący ja nie chce się nim zajmować bo się go boję byłam.przez przez niego duszona boję się go 8 jak to wygląda od strony prawnej czy muszę się nim zajmować czy nie???mam.wyrok orzekajay Zakazie zbizania

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Cze 2022 18:48

Nie musi się Pani nim zajmować, choć pewnie szpital będzie chciał wypisać go do Pani domu. Proszę się na to nie godzić. MOPS będzie musiał mu znaleźć miejsce w DPS. Sugeruję mimo wszytsko wzięcie rozwodu, żeby MOPS Panią nie ścigał za odpłatność w DPS>
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)