2024.01.11 godz. 10:49 Grudziądz, Kujawsko-pomorskie

czy moge zglosic sprawe w przypadku zle wykonanej pracy blacharskiej samochodu

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Chcialbym sie dowiedziec. Bo mam taka sytuacje ze jakies dwa lata temu oddalem swoj samochod do pewnego pana ktory sie zajmuje blacharka samochodow. Posiadam bmw e34. Sytuacja wyglada tak ze oddal mi samochod ze spalona instalacja i praktycznie wszystko bylo w nim spalone. Blacharke wykonal w ten sposob ze przod wygladal jak po wypadku srodek caly mokry poniewaz wystawil samochod na dwor i byly uchylone drzwi. Takze wszystko mialem mokre w srodku. Podsufitka ma plamy powkrecana na sruby. Szyba z przodu ktora miala byc wymieniona zostala zamontowana spowrotem i zrobiono to zle. Podwozie

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Robert Różycki

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Sty 2024 17:01

Dzień dobry, w przypadku nie należytego wykonania zobowiązania, może Pan wytoczyć sprawę cywilną. Dokładniejsze informacje można uzyskać w trakcie konsultacji, po zapoznaniem się z dokumentami. Pozdrawiam,