2020.11.14 godz. 14:50 Lębork, Pomorskie

Czy mogę złożyć ja za partnera o bransoletkę

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam takie pytanie. Chłopak dostał wyrok i poszedł do więzienia na 8msc i mają mu dorzucić jeszcze 6msc czy jest możliwość żeby to ja napisała za niego o dozór elektroniczny i czy jest możliwość aby jakoś mu pomóc. Mamy 4 dzieci i to on był jedynym zywicielem rodziny.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Lis 2020 10:04

Dzień dobry, partner musi sam napisać taki wniosek, bądź ustanowić obrońcę, który sporządzi i złoży wniosek w jego imieniu. Pozdrawiam serdecznie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)