2023.10.08 godz. 20:14 Wąbrzeźno, Kujawsko-pomorskie

Czy mogę złożyć pozew rozwodowy o winie męża?

Wyjaśnienie sytuacji

Mąż jest zawodowym kierowca, dwa lata temu pojawiła się u nich młoda dziewczyna 25 lat. Też jest kierowca. Tak zawróciła mojemu mężowi w głowie że on zwariowal. Przeszło 1.5roku że sobą piszą wydzwaniają. Mąż od kilku miesięcy bardzo się zmienił. Zaczol ukrywać telefony, dbać o siebie, nawet przy niej zaczol palić. Mąż wypisywał do niej że jej uśmiech jest powalający, jaki szczęśliwy jest ze ja widział, błagał ja żeby się odezwała. Syn nawet interweniował i nie pomogło więc ja do niej zadzwoniłam nie pomogło.Na płazie gotują razem. Mąż wyrzekł się syna dla niej. Zablokował mi dostęp do konta.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Paź 2023 20:34

Te okoliczności mogą stanowić o winie męża, jeśli będzie je Pani w stanie wykazać przed sądem. Jeśli potrzebuje Pani pełnomocnika w sprawie o rozwód (również alimenty, władza rodzicielska, podział majątku itp), zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)