2023.07.12 godz. 19:00 Kraków, Małopolskie

Czy mogę złożyć pozew z orzeczeniem o winie razem z odpowiedzią męża, który przyznaje się do winy i zgadza z wszystkimi punktami?

Wyjaśnienie sytuacji

Chcę złożyć pozew z orzeczeniem o winie do której przyznaje się mąż. Czy aby przyspieszyć procedurę można złożyć taki pozew wraz z jego odpowiedzią na ten pozew. Oczywiście napisane przez prawnika.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Lip 2023 19:55

Nie. Dopiero po doręczeniu odpisu pozwu mąż w odpowiedzi ustosunkuje się do twierdzeń pozwu - oczywiście może przyznać wszystkie fakty i twierdzenia w pozwie. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl