2022.04.09 godz. 11:48 Starzyny, Śląskie

Czy mogę złożyć skargę na działanie urzędnika gminy? Jak powinno wyglądać pismo, czego mogę się domagać

Wyjaśnienie sytuacji

Urstalając opłatę za gospodarowanie odpadami bez porozumienia ze mną zadzwonił dnia 6 kwietnia 2022r. do mojego pracodawcy i poinformował go o moich zaległościach w opłatach śmieciowych. Na co zostałam wezwana do pracodawcy, który poinformował mnie, że jestem osobą niegodną zaufania i w takiej sytuacji nie wie czy przedłuży ze mną umowę , która kończy się w czerwcu. Nie wiem skąd urzędnik posiadał informację gdzie pracuję, nigdy nie prosił mnie o udostępnienie takich informacji, wypisywał pisma do różnych osób i instytucji i urzędów żądając udostępniania informacji i danych gdzie mieszkały dz

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Cze 2022 19:05

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019