2022.11.22 godz. 02:43 Konin, Wielkopolskie

Czy mogę złożyć zażalenie ? Jeśli tak to co napisac

Wyjaśnienie sytuacji

Witam dostałam nakaz zapłaty, sama napisałam sprzeciw, po czym przyszedł wyrok, chciałam złożyć apelacje wiec napisałam wniosek o uzasadnienie wyroku ale sąd odrzucił wniosek o uzasadnienie wyroku co w takim przypadku mam zrobić ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Lis 2022 09:17

dzień dobry, wniosek o uzasadnienie wyroku składa się w terminie 7 dni od dnia doręczenia wyroku. Zgodnie z przepisami prawa Sąd odrzuca wniosek niedopuszczalny, spóźniony, nieopłacony lub dotknięty brakami, których nie usunięto mimo wezwania. Nie mam informacji z jakiego powodu sąd odrzucił wniosek. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023