2022.11.20 godz. 13:24 Łódź, Łódzkie

Czy mogę zrezygnować z umowy zlecenie bez okresu wypowiedzenia?

Wyjaśnienie sytuacji

Po miesiącu pracy zacząłem odczuwać ogromne zmęczenie psychiczne oraz stres związane z jej wykonywaniem nie jestem w stanie tam normalnie pracować. Zobowiązuje mnie taka umowa (dane zamazałem): https://drive.google.com/file/d/1IfvvSwIQPgDBwlH2AybQblAESiDBE3xV/view?usp=drivesdk

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Lis 2022 09:43

Dzień dobry, niestety podany link do umowy nie otwiera się. Zapraszam do kontaktu z Kancelarią e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl tel. 607153023