2022.02.18 godz. 14:39 Łódź, Łódzkie

Czy mogłabym prosić o sprawdzenie czy poprawnie napisałam wniosek o wydanie wyroku skazującego w trybie dobrowolnego poddania się karze?

Wyjaśnienie sytuacji

dostałam akt oskarżenia wraz z wnioskiem o wydanie na posiedzeniu wyroku skazującego i orzeczenie uzgodnionej kary i środków karnych. Czy w takiej sytuacji mogę pisać wniosek o wydanie wyroku skazującego czy jednak powinnam napisać inne pismo ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Lut 2022 11:29

To zależy co chce Pani osiągnąć. Zapraszam do kontaktu.