2023.12.13 godz. 15:01 Malbork, Pomorskie

Czy może nakazać mi i zabierać pieniądze, które on zarobił? Czy to, że go uderzyłam gdy poraz setny mnie wyzywał wpływa na moją pełną opiekę nad córką?

Wyjaśnienie sytuacji

Chodzi o to że mąż znęca się nade mną psychicznie wywołane jest to moimi internetowymi relacjami. Błagał mnie o pozostanie w małżeństwie. Kłótnie jednak nie ustępowały. Teraz znalazłam siłę aby odejść. Grozi mi cały czas że nawymysla na mnie aby mi odebrać dziecko. Jestem bezrobotna, a on ciągle zabiera mi pieniądze. Była sytuacja że zabronił mi jeść tego co kupił. Co mam robić ?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Gru 2023 15:42

Dzień dobry, czy w przypadku odejścia od męża będzie Pani w stanie samodzielnie utrzymać dziecko? Sprawa jest bardzo skomplikowana i wymaga przedstawienia prywatnej sytuacji stron. Jeżeli jest Pani zainteresowana dalszą bezpłatną pomocą bardzo prosiłabym o więcej szczegółów sprawy na e-mail: asystent@e-meritum.com.pl