2023.07.12 godz. 14:56 Rozewie, Pomorskie

Czy może szpital umorzyć płacenia za świadczenie opieki zdrowotnej?

Wyjaśnienie sytuacji

Jestem nieubezpieczony i 07.07.2023 wstawiłem się do szpitala z powodu urazu prawej ręki ostrą blachą i zostały mi założone szwy i muszę zapłacić a nie mam z czego . Też jestem osobą niepełnosprawną i mam stopień umiarkowany

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Wrz 2023 09:47

Prosze udac się do MOPS/GOPS - maja oni możliwość objęcia Pana ubezpieczeniem wstecz.