2022.10.16 godz. 20:40 Ostrołęka, Mazowieckie

Czy to możliwe..

Wyjaśnienie sytuacji

Czy możliwe jest to ,że bez mojego udziału odbyła się sprawa o ograniczenie praw rodzicielskich i alimenty jeśli nie dostałem ,żadnego powiadomienia ani wezwania ,moja była partnerka twierdzi że ograniczyła mi już prawa do syna i że mam płacić alimenty ,nie wiem jak to sprawdzić , nie wiem nic o żadnych sprawach nie było ani wezwań ani wyroku,proszę o odpowiedź Pozdrawiam Jerzy.D

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Paź 2022 12:25

Dzień dobry, o tym czy toczyły się jakiekolwiek sprawy przeciwko Panu, może się Pan dowiedzieć w sądzie właściwym ze względu na miejsce zamieszkania Pana dzieci (Sąd Rejonowy, Wydział Cywilny). Pozdrawiam
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)