2020.06.27 godz. 14:40 Warszawa, Mazowieckie

Czy Można Bezpodstawnie Straszyć człowieka Karetką ?

Wyjaśnienie sytuacji

Chciałem zapytać czy można Bezpodstawnie Straszyć Karetką Moja Była dziewczyna z Którą walczę aby Widzieć córkę która ma 9 Msc nie widzę jej od miesiąca przed porodem w Kłótni Uderzyła mnie dwa razy w twarz gdy wyszedłem powiedziała że jeśli nie odbiorę telefonu będę miał pod blokiem karetkę boję się do dziecka pójść bo boję się że coś wymyślą z Matką a są do tego zdolne aby mnie zniszczyć czy mogę te smsy pokazać w sądzie na sprawie o widzenia z córką ? boję się że nic to nie da że straszyła

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Cze 2020 18:34

Pana była dziewczyna nie może zabraniać kontaktów Pana z dzieckiem. Z tego co rozumiem - to toczy się już postępowanie w sprawie o uregulowanie Pana kontaktów z dzieckiem - pokazałabym w Sądzie smsy i powiedziałabym, że Pana dziewczyna utrudnia Panu kontakty z dzieckiem. Proszę pamiętać, że co do uderzenia może Pan złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Pana byłą dziewczynę z art. 217 paragraf 1 kodeksu karnego.