2022.12.27 godz. 19:28 Odolanów, Wielkopolskie

Czy można uniknąć kosztów komorniczych

Wyjaśnienie sytuacji

Naliczono kosztów komorniczych nam ponad 2 tys zł corazem z zadłużeniem wynosi prawie 11 tysięcy czy mozna jakoś uniknąć tych kosztów ? Czy można dług spłacić na raty ? Maz pracuje na 1/4 etatu ja zajmuję się dziećmi mamy dość mały dochód co w.takiej sytuacji zrobić aby podolac jakoś temu zadłużeniu Czy można jakoś umorzyć lub cokolwiek . Proszę o porade

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Sty 2023 18:08

Dzień dobry, dostrzegam pewne możliwości wyjścia z problemu.