2024.05.30 godz. 22:06 Gryfino, Zachodniopomorskie

Czy muszę informować męża o poczcie w skrzynce?

Wyjaśnienie sytuacji

Mąż wyprowadził się w lutym 2024. Już w sądzie są dokumenty w sprawie rozwodu. Na mój adres przychodzą listy i awiza do męża.. Czy moim obowiązkiem jest informowanie go o tym czy tylko moja dobra wola? Czasami zapomnę napisać i wtedy jestem atakowana przez niego.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Maj 2024 12:28

Szanowna Pani, sprawa wymaga bliższego przyjrzenia się, w tym uzupełnienia przekazanych informacji o działania, które do tej pory zostały podjęte.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)