2023.09.04 godz. 17:10 Kraków, Małopolskie

Czy muszę oddać pieniądze które dostałam?

Wyjaśnienie sytuacji

Były partner dał mi pieniędze które miały iść na mieszkanie, wpłaciliśmy je razem na moje konto bankowe. Teraz po prawie roku od tego, rozstaliśmy sie i żąda ode mnie zwrotu tych pomiędzy. Nie była to pożyczka, ani nic takiego. Kwota to około 7000 złotych. Czy ma prawnie możliwość domagania sie ich zwrotu?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Karolina Domagała

Kraków, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Wrz 2023 20:09

Szanowna Pani, teoretycznie zwrot się należy, ale jeżeli chciałaby Pani tego uniknąć, trzeba ustalić więcej szczegółów sprawy. Jeżeli potrzebuje Pani kompleksowej pomocy prawnej zapraszam do kontaktu (jestem z Krakowa). Z poważaniem adw. Karolina Domagała tel. 667-962-671 email: karolina.domagala@adwokatura.krakow.pl.