2019.12.27 godz. 19:40 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

czy muszę wypełnić wniosek BDO? Prowadzę firmę kamieniarską. Kupuję bloki granitowe , które tniemy na płyty, te z kolei polerujemy a następnie tniemy na elemen

Wyjaśnienie sytuacji

w trakcie obróbki powstaje pył, ktory miesza się z wodą i ktory po przejsciu przez oczyszczalnie zbieramy do Big-Bag

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Jacek Zandecki

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Sty 2020 10:47

Pytanie jest dość ogólne. Zasadniczo odpowiedź brzmi TAK. Wytwarzanie odpadów w takim zakresie wymaga wpisu do BDO. W celu określenia jednoznacznie obowiązku wpisu oraz jego zakresu trzeba by przeanalizować gospodarkę odpadami w firmie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)