2019.12.30 godz. 09:26 Warszawa, Mazowieckie

Czy muszę zgłosić swoją firmę do BDO?

Wyjaśnienie sytuacji

Jestem osobą fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą polegającą na sprzedaży suplementów diety na rynku polskim. Suplementy te produkuje na moje zlecenie(na podstawie umowy kontraktowej) fabryka specjalizująca się w tego typu produkcji. W ciągu 2 lat mojej działalności nie wygenerowałam żadnej ilości odpadów.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Jacek Zandecki

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Sty 2020 15:01

Najprawdopodobniej Państwa firma będzie podlegać wpisowi do BDO w zakresie wprowadzania na rynek towarów w opakowaniach. Wymagałoby to dokładniejszej analizy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)