2024.08.28 godz. 19:52 Szczecin, Zachodniopomorskie

Czy na koniec umowy mogę zostać obciążona kosztem braku ubezpieczenia? Przez cały okres umowy miałam faktury bez tej kwoty 300 zł.(wg stawki określonej wcześni

Wyjaśnienie sytuacji

"najemca zobowiązuje się wykupić polisę ubezpieczenia osób fizycznych w życiu prywatnym (...) i utrzymać we wskazanej kwocie przez cały okres obowiązyuwania niniejszej uimowy i jej kopię wraz z dowodem opłacenia składki przekazać w terminie 7 dni od zawarcia niniejszej umowy najmu (...). Zakres ubezpieczenia objęty polisą musi obejmować odpowiedzialność cywilną Najemcy za szkody powstałe w mieniu najmowanym. W razie niewykonania powyższego obowiązku, wysokość czynszu ustalona (...) ulegnie zwiększeniu o 300 zł. Od następnego miesiąca po dniu dostarczenia czynsz obliczany będzie ponownie (wg

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Sie 2024 12:59

Szanowna Pani, sprawa jest wielowątkowa i wymaga zadania dodatkowych pytań celem rzetelnego udzielenia odpowiedzi na poruszoną przez Panią sprawę, zwłaszcza że część uczynionego przez Panią wpisu nie jest widoczna.