2022.12.17 godz. 13:05 Warszawa, Mazowieckie

Czy nalezy mi sie cos po tacie Czy moge isc do sadu

Wyjaśnienie sytuacji

Tara umarl jak mialam 5 lat . Bylo trzech braci (Tara trzeci ) Kazdy z nich mial dwojka Dzialke budowlana, bracia sprzedali taty dzialke bez podzielenia sie ze mna czy moja mama . Nie dostalam doslownie nic po smierci taty Czy nalezy mi sie zachowek Czy moge domagac sie splaty Od braci?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Gru 2022 15:36

Pytanie, czy zmarły był właścicielem / współwłaścicielem działki lub innego majątku ruchomego bądź nieruchomego, czy prowadzone było postępowanie spadkowe? Zapraszam do kontaktu w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl