2022.05.20 godz. 20:19 Mikołów, Śląskie

Czy należy mi się splata z domu od mojego byłego męża po jego śmierci?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam Dwa lata temu się rozwiodłam, nie było podziału majątku, wszystko zostało w domu byłego męża. Dom należał do ojca byłego męża. W listopadzie były mąż zmarł. Miał marskosc watroby, wodobrzusze,wysiadły nerki z powodu picia. W czasie trwania małżeństwa mąż pił, miał założoną niebieską kartę, parę razy się leczył w zakładzie psychiatrycznym, był też parę razy na odwyku itp, itd. Sprawa dotyczy tego że w czasie trwania całego malzenstwa całe pieniążki kładłam w ich dom, moja mama gdy zmarła to z jej ubezpieczenia też włożyłam w zrobienie od podstaw łazienki. Było zrobione c.o. Czy należy m

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Maj 2022 10:12

Może Pani domagać sie zwrotu połowy nakładów.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)