2023.08.11 godz. 06:51 Wrocław, Dolnośląskie

Czy ojciec byłego chłopaka może żądać ode mnie zwrotu pieniędzy

Wyjaśnienie sytuacji

Ojciec byłego chłopaka chce ode mnie zwrotu pieniędzy po ponad 2 latach, które oni ponieśli gdy byłam w związku z ich synem. Kupno opon do samochodów, zakupy na wyjazd do Holandii,wizyty kotów u weterynarza itp. Czy on może podać mnie do sądu o zwrot kosztów za wyżej wymienione rzeczy? W wiadomości około 2 lata temu mogłam wspomnieć że oddam im pieniądze ale nie do końca pamiętam.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Urszula Zych

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Wrz 2023 18:43

Odpowiedź na Pani pytanie wymaga podania dodatkowych informacji/ szczegółów- zapraszam do kontaktu.