2021.07.04 godz. 08:57 Makowica, Małopolskie

odpowiedzi

Wyjaśnienie sytuacji

czy panstwo czasem odpowiadacie na zadane pytania?wiekszosc ma 0 odpowiedzi. prosze mi wierzyc ze kazdy kto decyduje sie powiezyc wam swoj problem jest z nim sam. jestescie ostatnia deska ratunku a brak zainteresowania i odpowiedzi powoduje dodatkowy bol i frustracje.tak nie mozna. jezeli nie macie czasu to skasujcie strone i po klopocie. nie bawcie sie w filantropie na ktora was nie stac.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Lip 2021 17:29

Prawnicy też mają na utrzymaniu rodzinę, dzieci i nie można wymagać od nich pracy za darmo. Ja odpowiadam na pytania, gdy mam przerwę w rozprawie, gdy czekam na osadzonego w zakładzie karnym. Bywa tak, że jestem w stanie odpowiedzieć na jedno pytanie, a bywa, że odpowiem na 10. Nie każdy jednak ma czas, by działać charytatywnie w takim zakresie, jak są potrzeby na portalu. W każdej gminie ma Pan/Pani punkt nieodpłatnej pomocy prawnej. Jeśli sprawa pilna, proszę tam się udać i dostanie Pan pomoc niezwłocznie.