2022.07.26 godz. 11:27 Siemianowice Śląskie, Śląskie

Co z mieszkaniem po rozwodzie ?

Wyjaśnienie sytuacji

Czy po rozwodzie posiadając mieszkanie razem z byłą partnerką, wchodząc w nowy związek małżeński z inną partnerką mieszkanie wlicza się w nowy majątek wspólny? Czy w tym przypadku jest konieczność podpisania intercyzy ?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Lip 2022 22:21

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.