2023.10.12 godz. 11:31 Gdynia, Pomorskie

Czy po skończeniu 18 lat dziecko uczace się zaocznie w szkole dla dorosłych w weekend i pracuje na najniższa średnia krajową na umowę zlecenie Alim przysługują

Wyjaśnienie sytuacji

Czy po skończeniu 18 lat dziecko uczace się zaocznie w szkole dla dorosłych w weekend i pracuje na najniższa średnia krajową na umowę zlecenie Alim przysługują

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Paź 2023 02:24

Jeśli dziecko nie jest w stanie mimo to samodzielnie się utrzymać to tak.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (4 głosy)