2020.09.26 godz. 13:34 Świebodzin, Lubuskie

Czy po ślubie mieszkanie mojego narzeczonego przejdzie również na mnie?

Wyjaśnienie sytuacji

Dostaliśmy w darowiznie mieszkanie, ponieważ to był przepis z brata na brata było taniej żeby przepis był tylko na mojego narzeczonego, natomiast czy po ślubie to mieszkanie będzie również moje czy mój narzeczony musi je na mnie przepisać?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Wrz 2020 19:54

Dzień dobry, konieczne będzie dopisanie Pani jako współwłaściciela. Pozdrawiam serdecznie.