Treść zapytania

2019.10.07 godz. 22:48 Nowy Sącz, Małopolskie

Urlop dla poratowania zdrowia

Wyjaśnienie sytuacji

Czy po urlopie macierzyńskim mogę iść na urlop dla poratowania zdrowia? pracuję w szkole 17 lat i nie byłam jeszcze.

Odpowiedzi prawników:


Radca prawny

Wojciech Górny

Wrocław, Dolnośląskie

(37 opinii)

Odpowiedział(a) dnia: 11 Paź 2019 09:21

Tak, nie ma przeszkód do skorzystania z urlopu dla poratowania zdrowia bezpośrednio po urlopie macierzyńskim (oba rodzaje urlopów udzielane są z innych przyczyn), o ile spełnione zostaną przez Panią warunki z art. 73 Karty Nauczyciela. W razie dalszych pytań proszę o kontakt.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (4 głosy)
Tak Nie

Chcę dodać odpowiedź!

  • Jeśli jesteś prawnikiem Zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
  • Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.

Dodaj odpowiedź