2022.05.19 godz. 05:31 Koszalin, Zachodniopomorskie

Czy podczas rozprawy sądowej oskarżony może ,przedstawić dowody na swoją niewinność

Wyjaśnienie sytuacji

Czy podczas rozprawy sądowej oskarżony może przestawić sowy na swoją niewinność czy to już za późno

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Maj 2022 17:30

Może, a nawet powinien. W przeciwnym wypadku zostanie uznany za winnego i skazany.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)