2022.07.05 godz. 19:17 Wołów, Dolnośląskie

Czy pracodawca może mi ściągnąć dług z wypłaty bezpodstawnie?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Moja sytuacja wygląda tak, że pracowałam przez ostatnie dwa miesiące w kantorze. Parę razy wyszedł minus na kasie ale jestem pewna, że to nie wyszło z mojej winy. Kierownicy każą mi teraz zapłacić 1200 złotych ale nie sprawdzili tego na kamerach więc ja też nie mam pewności, że to nie jest błąd w systemie.

Odpowiedzi prawników:

Student

Paweł Plata

Niemstów, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Lip 2022 19:47

.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)