2020.03.14 godz. 13:43 Łódź, Łódzkie

Urlop zaległy

Wyjaśnienie sytuacji

Czy pracodawca może wysłać pracownika na przymusowy urlop zaległy bez jego zgody w wyniku zaistniałej sytuacji jaka obecnie mamy w Polsce . Dodam że urlop był już rozplanowany na cały rok. Podkreślam jest to urlop zaległy.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Katarzyna Jarosz

Krosno, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Mar 2020 09:57

Witam, w przypadku urlopu zaległego pracodawca ma takie uprawnienie. Z poważaniem, adw. Katarzyna Jarosz
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)