2024.01.28 godz. 17:04 Brodnica, Kujawsko-pomorskie

Odstąpienie od umowy z DJ'EM

Wyjaśnienie sytuacji

Czy przy odstąpieniu od umowy z DJ'em na prowadzenie przyjęcia weselnego, DJ może żądać zarówno zatrzymania zapłaconego zadatku(1500 zł) jak i kary umownej (2000 zł)zawartej w umowie?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Sty 2024 12:44

Zasada ogólna jest taka, ze zadatek ulega zwrotowi, natomiast żeby udzielić porady adekwatnej w tym przypadku to trzeba by zapoznać się z umową. Kontakt z kancelarią ib@iblegal.pl