2024.10.23 godz. 15:01 Warszawa, Mazowieckie

Prawnicy online darmowi

Wyjaśnienie sytuacji

Czy są darmowi prawnicy online którzy pomogą mi wysłać wezwanie do zapłaty dłużnikowi?Jeżeli tak to gdzie ich znajdę?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Paź 2024 16:48

Profesjonalni prawnicy (adwokat, radca prawny) nie mogą pracować za darmo, ponieważ jest to sprzeczne z zasadami etyki adwokata (radcy prawnego). Jeśli nie jest Pani (Pan) w stanie ponieść kosztów adwokata, proszę złożyć we właściwym dla rozpoznania sprawy sądzie, wniosek o ustanowienie pełnomocnika z urzędu. We wniosku należy wykazać dochody, majątek i koszty udowadniając, że nie stać Panią (a) na adwokata z wyboru