2020.07.28 godz. 20:25 Siemianowice Śląskie, Śląskie

Dowody w sprawie rozwodowej.

Wyjaśnienie sytuacji

Czy sąd wysyła pozwanemu dowody w sprawie rozwodowej. Złożyłam dowód w postaci nagrania cd. Czy mąż otrzyma kopię tej płytki? Wiem że wszystkie pisma dostanie które składałam. Czy te nagrania również ? Wszystko trzeba wysyłać w 2 kopiach dlatego obawiam się o te nagrania.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Lip 2020 21:47

Dzień dobry, powinna Pani złożyć płytę w 2 kopiach. Sąd nie będzie jej kopiował. Jeżeli złozyła ją Pani w jednej kopii to sąd może nie uwzględnić wniosku dowodowego. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)