2023.10.30 godz. 22:02 Bytów, Pomorskie

Czy siostra ma szansę szybciej opuścić areszt śledczy?

Wyjaśnienie sytuacji

Moja siostra jest w areszcie śledczym miesiąc czasu areszt zasądzony póki co na 3 miesiące. W piątek odbędzie się posiedzenie na którym będzie rozpatrywane zażalenie na areszt dla siostry. Zarzuty to pranie brudnych pieniędzy i kierowanie grupą przestępczą. Siostra jest jedynym prawnym opiekunem wykonującym władzę rodzicielską nad siostrzenicą która ma spektrum autyzmu i orzeczenie o potrzebie niepełnosprawności, które mówi że potrzebuje całodobowej opieki

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Paź 2023 09:54

Stanowczo doradzam kontakt z obrońcą, jeśli jest ustanowiony, a jeśli nie - wynajęcie takiego. Nie sposób odpowiedzieć na tak sformułowane pytanie, nie znając szczegółów sprawy.