2019.12.05 godz. 12:03 Kłodzko, Dolnośląskie

czy świadectwo pracy na wniosek pracodawcy ART.30 1PKT 2K.P,czy jest to dobrze?

Wyjaśnienie sytuacji

witam dostałam świadectwo pracy alenie wiem czy to dobrze z tym artykulem,pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Wojciech Górny

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Gru 2019 13:09

Art. 30 par. 1 pkt 2 to rozwiązanie umowy o pracę: przez oświadczenie jednej ze stron z zachowaniem okresu wypowiedzenia (rozwiązanie umowy o pracę za wypowiedzeniem). Jeśli Pani albo pracodawca wypowiedział umowę, to ta podstawa jest prawidłowa. W razie dalszych pytań proszę o kontakt.