2023.11.02 godz. 21:31 Sosnowiec, Śląskie

Czy to jest poprawne działanie prokuratury

Wyjaśnienie sytuacji

Pożyczyłem siostrze pieniądze,przestała oddawać zgłosiłem sprawę do prokuratury gdzie po kilku mc została odrzucona z art 17 par 1pkt 2 kpk. W zgłoszeniu podałem wszystkie dane z przelewami ,korespondencją na messenger. Moje zażalenie zostało oddalone bo nie wysłałem pocztą tylko email moja skarga na działania prokuratora również została odzucona.Ja nie zostałem przesłuchany nawet nieścisłości dot. kwoty nie zostały sprawdzone.Czy jest szansa na odzyskanie kwoty dla mnie jest to spora kwota.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Robert Różycki

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Sty 2024 09:37

Dzień dobry, brak zwrotu pożyczonej sumy pieniędzy stanowi sprawę cywilną i jako takie roszczenie powinno być dochodzone przed Sądem cywilnym, na podstawie złożonego przez Pana pozwu przeciwko siostrze. W razie pytań, proszę o kontakt - www.proviskancelaria.pl Pozdrawiam,