2024.03.14 godz. 08:26 Poznań, Wielkopolskie

Czy umowa cywilno prawna jest niewazna gdy nie dostalam jej drugiego egzemplarza tylko mialam zrobic sobie jej zdjecie.

Wyjaśnienie sytuacji

Czy umowa cywilno prawna jest niewazna gdy nie dostalam jej drugiego egzemplarza tylko mialam zrobic sobie jej zdjecie.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Mar 2024 14:24

Brak egzemplarza nie powoduje nieważności samego stosunku umownego, a zatem umowa będzie ważna