2022.06.25 godz. 22:15 Tczew, Pomorskie

Czy w takiej sytuacji możliwe jest wpłacenie kaucji za aresztowanego?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam pytanie zacznę od tego że mój partner został aresztowany 2 tygodnie temu za nie odrobione godzin społecznych i miał do zapłacenia 1000 zł niestety nie zrobił tego i z dnia na dzień go zamknęli na 2.5 miesiąca i chciałam zapytać czy w takiej sytuacji jest możliwa wpłata kaucji za partnera jak tak to jaka kwota mniej więcej za coś takiego? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Cze 2022 14:36

Wpłata kaucji nie jest możliwa. Są za to inne sposoby na uwolnienie partnera.