2024.01.27 godz. 19:17 Augustów, Podlaskie

Czy właściciel wynajmowanecgo mieszkania może nie dać zwrotu nadpłaty za ocieplenie ?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam od 3 lat wynajmuje mieszkanie z Żona co roku powinna być nadpłata za ogrzewanie a w tym roku powinien być zwrot za ciepłą wodę gdyż spółdzielnia mieszkaniowa zwraca za nadpłatę ciepłej wody . Place ze wszystkim miesięcznie 1950 zł . Właściciel nigdy mnie nie i formował o nadpłacie tylko co roku daje podwyżki . W tym roku wszyscy dostali a to 200 a to 300 zł zwrotu za ogrzewanie wody . Czy zwrot należy się mnie czy właścicielowi ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Sty 2024 12:07

To zależy od treści umowy
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)