2023.12.20 godz. 08:43 Popów, Wielkopolskie

Czy wnuczka jak posiada ubezpieczenie i dodatkowo jeszcze opłaca składki na ubezpieczenie może dostać jakieś pieniądze po śmierć dziadka

Wyjaśnienie sytuacji

Chciałam zapytać czy wnuczka może dostać jakieś pieniądze po śmierć dziadka

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Gru 2023 11:33

Dzień dobry, wiele zależy od tego, gdzie wnuczka jest ubezpieczona i na jakich warunkach. Jeżeli posiadają Państwo umowę i warunki tej umowy zapraszam do napisania wiadomości e-mail na adres: asystent@e-meritum.com.pl Po analizie dokumentów, będę mogła udzielić odpowiedzi.

Zmodyfikowano dnia: 21 Gru 2023 11:33